Wiązanki ślubne – przegląd trendów na rok 2019!

Okres ślubów w tym roku już jakiś czas temu zakończony, jednak branża już rozgląda się za nowym rokiem. To nie tylko zatem czas podsumowań, ale także planów na przyszłość. Pomyślmy zatem jak kształtują się trendy na 2019 rok w kategorii wiązanek ślubnych.

Nie ma to jak klasyka

Choć co roku nowe kwiaty wkraczają na scenę i próbują zawładnąć sceną ślubną to niewątpliwie silną pozycję ma wciąż klasyka. W tym wypadku mowa oczywiście o różach, które zajmują zaszczytne miejsce w klasyfikacji najczęściej wybieranych wiązanek ślubnych. Róże również nie pozostają jednak obojętne na zmiany i obok tradycyjnych kolorów – bieli, różu i czerwieni, pojawiają się także inne odcienie, łącznie z odmianami dwukolorowymi.

Trend podtrzymany

Od kilku lat mamy do czynienia z eksplozją bukietów z kwiatów polnych. Nie inaczej będzie w roku następny, w którym spodziewamy się jeszcze więcej wiązanek opartych na kwiatach z pola. Popularne chwasty doskonale nadają się do wiązanek naturalnych w ślubach w stylu vintage czy boho. To nietypowe rozwiązanie zyskuje popularność dzięki niebanalności oraz estetyce, którą trudno podrobić. To świeży powiew, który wciąż trwa.

Coś niespotykanego

Ostatnim z trendów, które przewiduje się na przyszły rok jest bukiet powstały z połączenia afrykańskiego etno z leśnymi dodatkami. To niezwykłe i nietypowe zestawienie, czyli susz egzotyczny i trawy oraz hortensja i mnogość liści doskonale wpasowuje się w polskie wesele i komponuje z bielą sukni ślubnej. Ciekawie zaprezentuje się także w zestawieniu z odcieniami beżu.

Szukając trendów w bukietach ślubnych warto zwrócić uwagę na wiązanki ślubne od Amarantkwiaty.pl i znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Pamiętajmy, że dobrze przygotowany bukiet to niezwykle istotny element stroju panny młodej, dlatego warto zapamiętać, że idealne dopasowanie każdego elementu pozwoli na piękny ślub i piękne wspomnienia, o które przecież po latach chodzi najbardziej.