Chcesz sięgnąć po innowacyjne urządzenie i wprowadzić nową jakość do swojego domu? Postaw na dobry dzbanek filtrujący wodę!

Beautiful woman holding glass of water and showing thumb up

Zawsze stawiasz na kompleksowe rozwiązania, które pozwolą ci zadbać nie tylko o siebie, ale i o otaczające cię środowisko? Wybierz dzbanek filtrujący i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Zainteresowany? Poznaj szczegóły!

Dzbanek z filtrem to funkcjonalny sprzęt kuchenny, który nie tylko oczyszcza wodę, ale i z powodzeniem może pełnić funkcję stylowej karafki. W zależności od wybranego filtra możesz zyskać całe spektrum możliwości. Jako przykładem posłużymy się poszczególnymi filtrami od polskiej marki Dafi. Na co możesz liczyć? Filtr Standard (filtruje wodę kranową, ponadto redukuje jej twardość), Filtr do twardej wody AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową, chroni twoje sprzęty AGD przed kamieniem kotłowym), Magnezowy Mg+ Classic (oczyszcza wodę kranową oraz wzbogaca ją w jony magnezu), Alkaliczny pH+ Classic (podwyższa pH wody). Każdy dzbanek z filtrem na wodę wyposażony jest we wskaźnik (w zależności od modelu wskaźnik manualny lub LED sensor), który przypomni ci o regularnej wymianie filtra.

Co zyskasz, sięgając po dzbanek z filtrem na wodę?

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (dzbanek filtrujący pomoże ci w regularnym nawadnianiu organizmu)

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zaoszczędzisz czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie wnoszenia ich do domu)

– zadbasz o swoje sprzęty AGD (dzbanek z filtrem zmiękczy wodę, dzięki temu wydłużysz życie swoich sprzętów AGD)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (filtrowaną wodę kranową będziesz miał na wyciągnięcie ręki)

Do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– do przygotowywania posiłków dla dzieci

– do pojenia zwierząt

– do gotowania

– do przygotowywania ulubionych napojów

Dobry dzbanek filtrujący wodę? Postaw na polską markę!

Sięgnij po kompleksowe rozwiązanie, wybierz dzbanek filtrujący Astra od polskiej marki Dafi. Dlaczego akurat ten model? Ponieważ to niezwykle uniwersalny dzbanek z filtrem na wodę, który łączy skuteczność z atrakcyjnym designem, ale to nie wszystko. Dowiedz się więcej i już dziś podejmij decyzję!

– jest dostępny w dwóch wariantach: Classic (może przefiltrować do 150 l wody) oraz Unimax (może przefiltrować do 200 l wody)

– jest wyposażony w wygodny uchwyt

– w zależności od modelu posiada dwa rodzaje wskaźnika (manualny lub LED sensor)

– jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej

– ma nowoczesny i opływowy kształt

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

Chcesz już dziś wprowadzić to innowacyjne rozwiązanie do swojego domu? Dobry dzbanek filtrujący wodę możesz kupić na stronie dafi.pl. Podejmij decyzję, wybierz i zmień swoje życie!