Ciekawe koncerty kwietniowe w Poznaniu

Mieszkasz w przepięknym mieście Poznań? A może chcesz je odwiedzić tej wiosny. Doskonały pomysł ponieważ wiosna to miesiąc obfitujący w mnóstwo bardzo interesujących wydarzeń i koncertów. Ciekawe koncerty wiosenne w Poznaniu? Nic prostszego, wystarczy odwiedzić stronę www.biletomat, aby przekonać się jak wiele ma Ci do zaoferowania. Oto kilka wybranych propozycji specjalnie dla Ciebie!

Bal dla przegranych – 8 lat w Tybecie

8 lat w Tybecie zadebiutował w roku 2019 ze swoją płytą „Betonu nie spalą”, zostali również okrzyknięci nadzieją polskiego rocka. Po wspólnym koncertowaniu z zespołem „Nocny kochanek”, grupa muzyków 8 lat w Tybecie, rusza w samodzielną trasę po kraju. Podczas aż siedmiu koncertów, muzykom będą towarzyszyć także, inne polskie zespoły rockowe. Poznań, Pod Minogą gorąco zaprasza. Gdzie znajdziesz bilety na letnie wydarzenia w Poznaniu? Zobacz tutaj: https://www.biletomat.pl/koncerty/poznan/

Pulse: Debfire

To wydarzenia, a właściwie cykl wydarzeń, które będą odbywać się w czwartki. Trwać będą od godz. 22, a zakończą się około godz. 1. To świetne rozwiązanie dla osób, które pomimo ciężkiego dnia w pracy chcą się rozerwać wieczorem ale, nie mają ochoty na szaleństwa do białego rana. Tutaj znakomicie odnajdą się wielbiciele muzyki klubowej, już pierwszego dnia usłyszymy Dubfire, jest to amerykański producent, irańskiego pochodzenia. Muzyk już od najmłodszych lat przejawiał ogromną pasję do muzyki, grał na gitarze i umiejętnie szukał swojej ścieżki muzycznej. Był czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy. Styl, któremu jest wierny to dark house, progresive house oraz techno. Takie czwartkowe wieczory w rytmach klubowej muzyki to doskonały sposób na zrelaksowanie się, po ciężkim dniu, chcesz poczuć to na własnej skórze poznańska Tama zaprasza już w kwietniu.

Tomasz Makowiecki GRA

„Moizm”

Artysta o niewątpliwym talencie, zaczął swoją działalność muzyczną od roku 2001, i tak do dzisiejszego dnia odnosi sukces za sukcesem. Nie zdradza swojego stylu, któremu jest wierny od lat, ma również na swoim koncie aż pięć albumów, które rozeszły się niemalże natychmiast. Muzyk odbierał również nagrodę Fryderyka oraz Paszport Polityki. Teraz rusza w trasę z najnowszym albumem „Moizm”, teksty utworów, jak podkreśla sam muzyk, są bardzo osobistymi przemyśleniami. Ambitna muzyka to coś czego ostatnio bardzo Ci brakuje? Jeśli masz już odpowiedz na to pytanie zamów bilet. Klub Próżność w Poznaniu!

Armia – zespół z długim stażem!

Wprost nie do uwierzenia, zespół z ponad trzydziestoletnim stażem nadal zbiera wokół siebie tłumy fanów, ale jedno jest pewne, im starsze wino tym lepiej smakuje, i tutaj to powiedzenie sprawdza się w stu procentach. Zespół powstał w roku 1984. Tak to prawda, i prężnie działa do dziś. Pomimo kilku zawirowań losowych, pokazują że nie wolno się poddawać. W skład zespołu wchodzą Tomasz Budzyński, Amadeusz Kaźmierczak, Dariusz Budkiewicz i Jakub Bartoszewski. Czy pamiętasz utwory takie, jak „Niezwyciężony”, „Opowieść zimowa”, jeśli wciąż masz sentyment do tej muzyki, wybierz się na niepowtarzalny koncert do Poznania Blue Note.

Tyle ciekawych propozycji, musisz wśród nich odnaleźć coś dla siebie!