Czy można nauczyć się mówić w języku angielskim w jeden semestr? Poznaj ofertę szkoły językowej z Wrocławia

Wiele osób uważa, że nauka języków obcych jest niezwykle pracochłonna i czasochłonna. W istocie nie jest do końca ważne to, ile czasu poświęca się na naukę języka angielskiego, ale to czy owa nauka jest efektywna. Dzięki odpowiedniej metodzie, która nie jest oparta na suchej wiedzy podręcznikowej, można przełamać barierę językową i nauczyć się mówić już w ciągu jednego semestru. Warto poznać ofertę szkoły językowej z Wrocławia.

Przejdź z poziomu A0 do A1 w ciągu jednego semestru

Nawet znając podstawowe zwroty i słownictwo, można nauczyć się porozumieć w języku obcym w różnych sytuacjach. Jest bardzo ważne, by jak najszybciej przełamać barierę językową i zacząć mówić w języku angielskim. Zapisując się na kurs języka angielskiego we Wrocławiu, można już w ciągu jednego semestru przejść do poziomu A1 i podnosić wiedzę o jeden poziom w czasie każdego kolejnego. Gerelis ma swoją siedzibę w centrum Wrocławia, ale oferuje też kursy online. Odbywają się one w niezwykle przyjaznej atmosferze i kameralnych grupach od 4 do 6 osób. Dzięki temu już od pierwszych zajęć każdy może się wypowiedzieć i ćwiczyć wymowę, gramatykę, ale i przyswajać słownictwo. W czasie gier i zabaw językowych wiedza najłatwiej wchodzi do głowy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zajęcia w szkole językowej Gerelis prowadzone są według autorskiej metody założycielki szkoły bez użycia tradycyjnych podręczników. Każdy kursant otrzymuje materiały, dzięki którym może systematyzować swoją wiedzę. Same zajęcia mają jednak bardzo ciekawą formę. Są prowadzone w 50% przez lektora języka angielskiego i w 50% przez native speakera. Jednak już od poziomu B2 można zapisać się na zajęcia prowadzone tylko przez native speakera całkowicie po angielsku. Na kursie dużą wagę przywiązuje się do umiejętności konwersacyjnych. W końcu z tym wiele osób ma największy problem. Jednocześnie prowadzący zwraca uwagę na prawidłowość wypowiedzi, wskazuje błędy gramatyczne czy uczy popularnych zwrotów. Nie tylko młodzież i dorośli mogą skorzystać z oferty tej wyjątkowej szkoły, w murach której znajduje się także dom tymczasowy dla zwierząt. Kotki, pieski czy króliki przychodzą na zajęcia i w nich uczestniczą, rozładowując atmosferę.

Kursy językowe dla dzieci od 2 roku życia

Już od 2 roku życia dziecko może przyswajać język angielski w formie gier i zabaw. Sale dla dzieci mają bajkowy wystrój i na ścianach widoczne są zwierzątka albo piracki statek. Dzieci uczestniczą w zajęciach tematycznych każdego tygodnia. Motywem przewodnim są między innymi księżniczki i rycerze czy kosmonauci. Prowadzący rozdają dzieciom kostiumy, dzięki czemu mogą wczuć się w rolę. Na zajęciach teatralnych czy kulinarnych poprzez zabawę przyswajają słownictwo i zwroty z języka angielskiego. Nikt nie czuje się przymuszany i każdy z uśmiechem na ustach uczestniczy w zajęciach. Metoda bezpośrednia i naturalna pomaga przyswajać dzieciom język angielski w taki sam sposób jak uczą się języka polskiego w domu. Dzięki temu nawet maluszki robią szybkie postępy.

Kończąc jeden etap nauki na kursie języka angielskiego, można zapisać się na kolejny na wyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są od podstaw aż do poziomu C2. Z oferty mogą skorzystać także firmy i pozwolić swoim pracownikom szkolić język branżowy. Na zajęciach do dyspozycji jest poczęstunek i coś do picia. Panuje niezwykle przyjazna atmosfera, stąd każdy wynosi stąd tylko pozytywne wspomnienia. Jednocześnie można dobrze przygotować się do egzaminów z języka angielskiego.