Inwestycja w platformy parkingowe

Specjalnie zaprojektowane platformy parkingowe można coraz częściej zauważyć w polskich, dużych miastach. Dzięki nim można na dwóch poziomach garażu zaparkować samochody, robiąc to bezawaryjnie. Platformy parkingowe są funkcjonalne i bezpieczne, dlatego zarządcy poszczególnych obiektów decydują się na ich wykonanie.

Dwupoziomowe parkingi firmy Metaltech

Dwupoziomowe, nowoczesne, funkcjonalne oraz bezpieczne parkingi platformowe ma do zaoferowania firma Metaltech. Dokładniej ofercie tego producenta można przyjrzeć się za pośrednictwem strony Metaltech.pl i przekonać się, że świetnie sprawdzą się one w takich miejscach jak: garaże budynków mieszkalnych, obiekty wielorodzinne, biurowce, centra handlowe, czy też we wszystkich tych miejscach, w których nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Platformy parkingowe umożliwiają pozyskanie dodatkowego miejsca dla samochodów, równocześnie nie powiększając całkowitej powierzchni garażu. W praktyce wygląda to tak, że górnym podeście platformy pojazdy parkuje się przodem, jak i tyłem, co uzależnione jest od wysokości garażu. Podesty w miejscu wjazdu na platformę są powiększane, co ma gwarantować większy komfort użytkowania. Metaltech wytwarza platformy parkingowe przeznaczone dla samochodów o wymiarach: 480x190x150 centymetrów (długość/szerokość/wysokość). Każdy użytkownik platformy dostaje do użytku specjalny klucz patentowy.

Coraz częstsze inwestycje

Jako, że platformy parkingowe to solidne konstrukcje stalowe,  pozwalające pozyskać dwa razy więcej miejsc parkingowych – coraz więcej inwestorów decyduje się na ich zamieszczanie w konkretnych typach budynków. Przygotowanie obiektu pod montaż platformy nie jest kosztowne, a projekt uwzględnia trwały oraz nieskomplikowany układ hydrauliczny, wpływający w późniejszym czasie na niewygórowane koszty utrzymania. Praktyczność platform parkingowych sprawia, że faktycznie za jakiś czas będzie ich powstawać więcej w obiektach mieszkalnych, jak i usługowych.
Nie da się zaprzeczyć, że inwestycja w platformy parkingowe to trafiona inwestycja.