Jak przechowywać zabawki erotyczne?

Zapewne większość z was chciała złapać za swoją ulubioną zabawkę erotyczną po całym męczącym dniu w pracy i ponieść się rozkoszy i przyjemności.

Zapewne większość z was chciała złapać za swoją ulubioną zabawkę erotyczną po całym męczącym dniu w pracy i ponieść się rozkoszy i przyjemności. Jednak, gdy wyciągamy taki gadżet erotyczny z szafy okazuje się, że jest on cały pokryty kurzem lub baterie, które w nim mieliśmy już dawno temu się wyczerpały. Szybko może okazać się również, że nie mamy zapasowych baterii. Taka sytuacja może spotkać każdego z nas, dlatego warto wyrobić sobie pewne nawyki związane z przechowywaniem zabawek.

W hollywoodzkich filmach najczęściej widzimy luźno rzucony wibrator w szufladzie z bielizną. Powielanie takiej metody to niekoniecznie najlepszy wybór. Każdy gadżet musi być przechowywany w osobnym opakowaniu. Warto więc wyposażyć się w materiałową saszetkę lub woreczek. Nie możemy również wystawiać takiej zabawki na działanie promieni słonecznych. Powinniśmy unikać dużych zmian temperatury jak i sytuacji, gdzie kilka gadżetów może ocierać się o siebie. Takie sytuacje mogą sprawić, że powierzchnia naszej zabawki zostanie po prostu uszkodzona.

Niektóre zabawki mogą naprawdę dużo kosztować, więc warto zadbać o odpowiednie ich przechowywanie, aby nie stracić nic na jakości. Dzięki temu ominiemy etap szorowania gadżetów oraz posłużą nam one zdecydowanie dłużej niż kilka tygodni. Mając odpowiednie nawyki i stosując odpowiednie czynności będziesz mogła oddać się szybciej erotycznym doznaniom. Poniżej poznasz najskuteczniejsze porady co do przechowywania takich zabawek.

Higiena zabawek

Higiena gadżetów erotycznych jest bardzo ważną kwestią podczas korzystania z nich. Dzięki odpowiedniej higienie unikniesz nieprzyjemnych sytuacji związanych z infekcjami. Najbardziej popularną metodą jest czyszczenie zabawek pod strumieniem wody razem z dodatkiem mydła. Musimy jednak pamiętać, żeby stosować delikatne i antybakteryjne produkty, które nie zawierają w składzie alkoholu. Po takim umyciu gadżet należy dokładnie wysuszyć.

Najprostszym sposobem na czyszczenie takich zabawek erotycznych jest zakup specjalnie do tego celu przeznaczonych produktów takich jak spraye, pianki czy żele. Dokładnie czyszczą one powierzchnię produktu oraz mają działanie przeciwgrzybicze.

Baterie

Oczywiście nie wszystkie urządzenia korzystają z baterii. Jeśli jednak posiadasz zabawki zasilane na baterie, warto je wyjąć po każdej zabawie z urządzeniem. Baterie, które zostawimy w danej zabawce mogą po prostu się wylać, co sprawi, że gadżet nie będzie zdatny już do użytku. Baterie, które nie są zbyt często używane mogą samoczynnie się rozładowywać. Dlatego warto więc mieć naładowany zapas pod ręką. Baterie możemy przechowywać w specjalnym pudełeczku, w którym zmieszczą się około 4 takie sztuki. rządzeniami, które mają wbudowane akumulatorki, należy po zakończonej zabawie umyć i naładować przed jego schowaniem.

Pakowanie

Chowanie gadżetów erotycznych luzem w szafie lub szufladzie jest bardzo złym pomysłem. Rzucone w taki sposób zabawki mogą zbierać kurz, pył czy nawet sierść. Tak brudny gadżet erotyczny zdecydowanie nie chcesz zbliżać do swojego intymnego miejsca. Świetnym rozwiązaniem są zdecydowanie worki na gadżety erotyczne, które można bez problemu wkładać do zamykanych plastikowych pudełeczek. Szczególnie dbać trzeba o gumowe lale. Dzięki temu, że zabawki są zamknięte nie zbierają one kurzu ani innych zanieczyszczeń. Koszt takiego zakupu jest naprawdę mały, a daje sporo pozytywów.