Modne i stylowe paznokcie – skąd czerpać inspiracje

Skąd czerpiesz inspiracje, jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe? Zdajesz się na swoją intuicję, przeglądasz prasę lub Internet, czy śledzisz z zapartym tchem najnowsze trendy z pokazów mody? Wraz z coraz większą ilością innowacyjnych produktów do paznokci, możliwości ich stylizacji jest niemal nieskończenie wiele. Preferujesz tipsy czy manicure na naturalnej płytce? Wykończenie matowe czy błyszczące? Ze zdobieniami czy gładkie? Dowiedz się, skąd brać pomysły na kolejne stylizacje swoich paznokci. Podpowiemy, że inspirować może niemal wszystko…

Internet kopalnią pomysłów

Największą kopalnią pomysłów, jeśli chodzi o paznokciowe inspiracje, jest obecnie z pewnością Internet. Blogi tematyczne, profile na FB czy Instagramie, a także Pinterest. To miejsca, w których bardzo łatwo jest znaleźć informacje i tutoriale dotyczące najnowszych trendów w stylizacji paznokci hybrydowych.

YouTube

Istnieje wiele kanałów tematycznych, prowadzonych przez producentów specyfików do paznokci oraz ich dystrybutorów. Oprócz informacji dotyczących nowości produktowych, znajdziesz tam również porady, jak wykonać najmodniejsze stylizacje paznokci hybrydowych. Kanały na YouTube posiadają również paznokciomaniaczki, które nagrywają filmy z wykonywania najnowszych rodzajów manicure. Pokazują, krok po kroku, co robią i jakich produktów do tego używają. Wideo tego typu to możliwość “podejrzenia”, co jest modne i w jakie produkty warto zainwestować w celu stworzenia spektakularnych stylizacji. Patrząc na popularność takich filmów, widać, że stanowią one inspirację dla setek tysięcy osób z Polski (i nie tylko).

Instagram

Profile na Instagramie jeszcze do niedawna składały się z samych zdjęć. Oczywiście, można było zobaczyć efekt końcowy stylizacji paznokci hybrydowych, ale dla niektórych było to niewystarczające. Dziś można również publikować InstaStories (krótkie filmiki) oraz umieszczać dłuższe treści wideo w IGTV. To doskonała okazja dla stylistek paznokci, by pokazywać, jak wykonują swój manicure. Osoby zainteresowane tematem natomiast mogą czerpać inspirację na podstawie zarówno zdjęć, jak i tych treści wideo. Chcesz wyszukać najpiękniejsze, najmodniejsze stylizacje? Warto przeszukać Instagram w poszukiwaniu hashtagów związanych z manicure i paznokciami. W większości przypadków to ilość “lajków” stanowi o ich jakości.

Pinterest

Pinterest to dla wielu paznokciomaniaczek źródło największych inspiracji w temacie paznokci hybrydowych. Zdjęcia stylizacji tam dodawanych są często niemal doskonałe. W większości przypadków, oprócz pięknych paznokci, znajdziesz obok również dopasowane dodatki. W ten sposób możesz skompletować pełną stylizację – zarówno jeśli chodzi o manicure, jak i pozostałe dodatki. To zdecydowanie przyspiesza proces zakupowy i pozwala Ci się ubrać od stóp do głów.

Blogi tematyczne

Jeśli czytasz ten artykuł, wiemy już, że przeglądasz blogi na temat manicure w poszukiwaniu inspiracji paznokci hybrydowych. Jak często robisz print screen zdjęciu, które przedstawia wyjątkowy manicure? A może zdarza Ci się wyszukiwać i kupować jakiś specyfik do paznokci bezpośrednio po lekturze tekstu? Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałaś twierdząco – oznacza to, że czytasz i oglądasz wartościowe blogi – gratulacje!

Pokazy mody

Pokazy mody to jedna wielka inspiracja – także jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe. Modelki zawsze są stylizowane zgodnie z najnowszymi trendami. Ich ubiór, dobór dodatków, makijaż czy manicure – wszystko pasuje w 100%. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z faktu, że rzadko kto może sobie pozwolić na “skopiowanie” jeden do jednego całego outfitu modelki. Inspiracja to jednak nie powielanie, a zabawa wzorami, kolorami czy fasonami. Czasami wystarczy jeden modny dodatek, by ubraniu sprzed kilku sezonów nadać “drugie życie”.

Życie codzienne

Źródłem inspiracji paznokciami hybrydowymi może być niemal wszystko – przechodząca osoba, print na ubraniu czy zdjęcie z gazety. Życie codzienne to kopalnia pomysłów na stylizację paznokci. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i umiejętności łączenia obrazów w jedną całość. Pomysł na modny i stylowy manicure może pochodzić nawet z “ulicy”. Dobrze się rozglądaj, a na pewno znajdziesz masę inspiracji.

Znajdź swój “sposób” na modne i stylowe paznokcie hybrydowe

Pamiętaj, że trendy w modzie zmieniają się bardzo dynamicznie. Czasami zanim zdążysz kupić coś nowego, jest to już “nie na czasie”. Dlatego warto znaleźć swój “sposób” na modne i stylowe paznokcie hybrydowe. Jeśli któryś trend Ci się nie podoba – nie musisz go stosować. Najważniejsze, żebyś to Ty dobrze czuła się w stylizacji. Wtedy będziesz w niej wyglądać zdecydowanie lepiej.