Przedłużanie rzęs – jak tego dokonać? Popularne metody.

Niemal każda kobieta posiada pewne niedoskonałości. Nieśmiało się do tego oczywiście przyznajemy, ale prawda wcześniej, czy później zmusza nas do podjęcia odpowiednich działań, ażeby przeciwdziałać tym niedoskonałościom i uatrakcyjnić swe ciało. Dlatego kobiety w ogromnej większości nie opuszczają domu bez wykonania odpowiedniego makijażu, o czym mówi inny poradnik http://www.overclockers.pl/makijaz-krok-po-kroku-poradnik-jak-wykonac-makijaz/. Mało tego. Zazwyczaj podczas wykonywania makijażu w domu albo w salonie kosmetycznym, dochodzi jeszcze dość skomplikowany zabieg przedłużania rzęs, co w znacznym stopniu wpływa na wygląd zewnętrzny każdej kobiety, która się mu poddaje. Jednakże w przeciwieństwie do makijażu, przedłużanie rzęs, aby wyglądało profesjonalnie, nie może być wykonane samodzielnie. Artykuł ten opowie o metodach, jakich używają kosmetyczki, przedłużając rzęsy.

Jakie osoby poszukują metod przedłużania rzęs?

To, że często kobiety poszukują metod przedłużania rzęs, wcale nie znaczy, że mają chwilowe zachcianki, czy chcą zrobić coś szalonego ze swoim wizerunkiem. Często chodzi o coś zupełnie innego. Zdarza się tak, że niektóre kobiety są całkowicie niezadowolone z wyglądu swoich rzęs, dlatego poszukują metod ich „naprawienia”. Ma to sens w kilku najczęstszych przypadkach:

  • kiedy rzęsy są krótkie,
  • gdy łatwo zauważalne staje się przerzedzenie rzęs,
  • rzęsy wypadają, są łamliwe i mają tendencję do rozdwajania końcówek jak w przypadku włosów,
  • uwarunkowanie genetyczne sprawia, że rzęsy są rzadsze.

W  takich właśnie przypadkach najczęściej poszukiwane są metody do przedłużania i pogrubiania rzęs. Na szczęście kilka z nich doskonale sprawuje się w tej roli i pomimo dodania sztucznych rzęs, zabieg ten jest całkowicie niezauważalny dla osób postronnych, które nie widzą różnicy pomiędzy naturalnymi a sztucznymi rzęsami doczepionymi do powieki za pomocą kleju.

Popularne metody przedłużania rzęs

Przedłużając rzęsy w Szczecinie, można to zrobić za pomocą kilku metod cieszących się dużą popularnością oraz skutecznością, a są to:

  • klasyczna metoda 1:1, w której do naturalnej rzęsy dokleja się sztuczną, albo z futerka norki, jednakże pomimo przedłużenia, nie rozwiąże to sprawy, gdy rzęsy są przerzedzone,
  • metoda 2:1 zakłada doklejenie dwóch sztucznych rzęs, co pogrubi rzęsy i sprawi, że puste przestrzenie zaczną się wypełniać,
  • metoda 3:1 zakłada doklejenie 3 rzęs, co pomaga osobom mającym duże przestrzenie bez rzęs, a także tym, które pragną cieszyć się bardzo gęstymi rzęsami,
  • metoda, która łączy w sobie wszystkie poprzednie, jest dedykowana osobom, które mają poważne problemy z rzęsami, czyli są krótkie, wypadają, są cienkie i łamliwe. W takiej sytuacji kosmetyczka podejmuje decyzję o użyciu tej metody.

Opisane powyżej metody są najbardziej skuteczne w sytuacji, gdy kobieta ma rzęsy krótkie i łamliwe. Natomiast czas, w którym może cieszyć się pięknymi rzęsami, również nie jest zbyt krótki, gdyż metoda 1:1 daje miesiąc, nim rzęsy staną się podatne na wypadanie, a pozostałe metody trochę krócej i w zależności od obciążenia włosków ilością sztucznych rzęs.