Powitaj Nowy Rok w górskich apartamentach

Jak wejść w rok 2021 w dobrym stylu? Polecamy spędzić Sylwestra w górach!

Plany sylwestrowe w tym roku są zdecydowanie inne, niż w latach wcześniejszych. Nie będziemy mogli uczestniczyć w hucznych przyjęciach i wystawnych balach, ze względu na sytuację epidemiologiczną. Istnieją jednak alternatywne aktywności, które pozwolą nam na świętowanie. Naszym faworytem jest wyjazd w góry i nocleg w luksusowym apartamencie z zapierającym dech w piersiach widokiem.

W bliskości z naturą

Jeśli chodzi o utrzymywanie dystansu społecznego, góry są do tego dobrym miejscem. Połacie przestrzeni, na której często nie spotkamy żywej duszy, szlaki, które nie są przepełnione poza sezonem i wiele możliwości aktywnego spędzania czasu są dla wielu niezwykle kuszącą perspektywą. Zwłaszcza, że w górach możemy liczyć na śnieg, którego w ostatnich latach w naszym kraju zimą jest niewiele. Dzięki temu możemy zorganizować swój prywatny bal sylwestrowy w niecodziennym wydaniu, w towarzystwie bliskich, na świeżym powietrzu i pod gołym niebem. Takie okoliczności przyrody z pewnością zapadną w pamięć! Na zimowy wyjazd sylwestrowy w tym roku w szczególności polecamy Karkonosze, które są mniej oblegane niż najpopularniejsze górskie masywy. Propozycja na przywitanie Nowego Roku w czasie pandemii to bal sylwestrowy w Szklarskiej Porębie, przy ognisku, bez wystawnych sukien i garniturów, ale z ciepłą kurtką i grzańcem.

Prywatność i wygoda

Na okoliczności, w jakich przyjdzie nam spędzać tegorocznego Sylwestra, świetnym pomysłem jest górski apartament. Dzięki temu zyskamy prywatność, nie będziemy narażać się na kontakt z obcymi ludźmi oraz przestrzegać zasad zachowania dystansu społecznego. Ponadto otrzymujemy komfort, jaki daje nam całe mieszkanie – możemy przygotować posiłki wykorzystując aneks kuchenny, co jest czasami istnym zbawieniem (np. kiedy mamy małe dzieci). Aparthotel Szklarska Poręba to ogrom plusów, które dają przewagę apartamentom nad innymi formami noclegu. Dodatkowo jest to rozsądna opcja dla kilkuosobowych wyjazdów oraz rodzin wypoczywających z pociechami. W zdecydowanej większości miejsc czeka specjalne wyposażenie dla najmłodszych gości – łóżeczko lub kojec, wanienka, zabezpieczenia kontaktów – wystarczy zapytać obsługę.

Niezwykłe wspomnienia

Wypoczynek sylwestrowo-noworoczny w górach to również niesamowite wspomnienia. Niezwykła sceneria, biały puch dookoła, zapierające dech w piersiach widoki oraz możliwość odetchnięcia pełną piersią – brzmi kusząco? Odwiedź więc Karkonosze! Aby cieszyć się maksymalną satysfakcją z wyjazdu warto zadbać o każdy detal. Zabytkowe lub luksusowe wille w Szklarskiej Porębie będą więc genialnym wyborem, ponieważ nie tylko pozwolą poczuć historyczny klimat miejsca, ale również zapewnią wrażenia estetyczne i wygodę, które wpływają na zadowolenie z urlopu.