Przeprowadź doładowanie Xbox Live Gold przez przelew!

Dzięki doładowaniu Xbox Live Gold można korzystać na swojej konsoli nie tylko z gry w trybie multiplayer on-line, ale również można otrzymać dostęp do darmowych gier i licznych obniżek. Aby wykupić to doładowanie, nie trzeba też wcale mieć karty – teraz można zapłacić za nie również przelewem. Jak to zrobić?

Wielu graczy uwielbia granie na konsoli wraz ze znajomymi przez internet – warto jednak pamiętać o tym, że aby skorzystać z takiej opcji, musimy wcześniej wykupić odpowiednią subskrypcję określaną jako Xbox Live Gold. W jej ramach nie tylko dokonujemy odblokowania trybu rozgrywki wieloosobowej on-line, ale również dostajemy dodatkowe bonusy. Zalicza się do nich głównie dostęp do dwóch nowych gier za darmo każdego miesiąca – możemy korzystać z nich aż do czasu, w którym korzystamy z subskrypcji. Drugi bonus to naprawdę atrakcyjne obniżki na różne gry.

Subskrypcję Xbox Live Gold możemy aktywować bezpośrednio w sklepie Xbox – Microsoft, ale w tym celu do zapłaty będziemy potrzebowali karty płatniczej albo kredytowej. Nie musimy jednak z niej korzystać, ponieważ możemy także kupować doładowania na jeszcze jeden sposób przez internet – w nieoficjalnych serwisach sprzedających całkowicie legalne i bezpieczne kody. Za takie zakupy możemy zapłacić wtedy przez przelew!

Jeśli chcemy wykupić wygodnie i szybko doładowanie Xbox Live Gold i zapłacić przelewem, musimy przede wszystkim wybrać odpowiedni serwis on-line. Do dyspozycji jest wiele stron, ale warto postawić na te posiadające pozytywne opinie – niestety, zdarzają się oszustwa. Potem wybieramy interesujące nas doładowanie oraz określamy sposób płatności i podajemy swoje dane. Dzięki temu, że zapłata odbywa się z użyciem szybkich przelewów on-line, nawet ten międzybankowy jest księgowany od razu. W konsekwencji nawet w parę minut otrzymujemy wtedy informację o doładowaniu oraz kod doładowania. Kod wpisujemy następnie na swoim koncie i w ten sposób uruchamiamy subskrypcję.

Zatem do aktywowania usługi Xbox Live Gold wcale nie potrzebujemy posiadania karty płatniczej – teraz możemy bez problemu dokonać aktywacji z zapłatą przelewem. Nie musimy także czekać na otrzymanie kodu, ponieważ może być on przekazany praktycznie od razu, gdy wybierzemy zapłatę z użyciem szybkich przelewów. To proste!