Przygotowanie samochodu do jesieni z ADBL

Po ciepłym lecie niestety nastała już pora ulewnych deszczy, błota i pierwszych przymrozków. Miłośnicy motoryzacji powinni teraz odpowiednio zadbać o swój pojazd, by mógł jak najlepiej znosić te trudne warunki. Radzimy, jak przeprowadzić przygotowanie samochodu do jesieni z ADBL – produktami świetnej polskiej marki!

Przygotowanie samochodu do jesieni z ADBL

Przygotowanie samochodu do jesieni z ADBL warto zacząć od dokładnego wyczyszczenia całego pojazdu. Do tego na pewno przyda się ADBL CareMitt Rękawica Do Mycia, która znacznie ułatwi cały proces. Z jej pomocą można równomiernie rozprowadzić rozcieńczony ADBL Shampoo skoncentrowany szampon do karoserii 500ml. Środek ma neutralne pH, więc jest bezpieczny nie tylko dla lakieru, ale też innych tworzyw. Dokładnie zmyje pył, kurz, martwe owady, zacieki i inne zanieczyszczenia.

Podczas przygotowania samochodu do jesieni z ADBL warto też poświęcić szczególną uwagę felgom. Smar, opiłki z klocków hamulcowych czy rdza lotna są wyjątkowo trudne do usunięcia. Idealnym środkiem do tego zabiegu jest specjalny ADBL Vampire – najlepszy płyn do felg 1l, krwawiąca felga. Czyszczenie dodatkowo ułatwi ADBL Wheel Sword – szczotka do felg. Posiada idealny kształt i włókna o odpowiedniej twardości, dlatego z jej pomocą można dokładnie dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Kosmetyki ADBL na jesień

Kosmetyki ADBL na jesień powinny również zabezpieczyć pojazd, tak by lepiej znosił trudne warunki pogodowe. Niezależnie od tego, czy na karoserię nałożony jest już wosk, czy powłoka ochronna, można dodatkowo wzmocnić i odświeżyć ich działanie. Niezwykle skutecznym, a zarazem prostym w aplikacji preparatem jest np. ADBL Quick Wax 500ml – wosk w płynie. Przywraca blask, wydobywa głębię koloru, a także daje hydrofobowy efekt. Dzięki temu deszcz, błoto czy mokre liście będą od razu spływać z auta, które na dłużej zachowa piękny wygląd. Więcej przydatnych akcesoriów i kosmetyków ADBL na jesień możesz sprawdzić stronie: https://autonablask.pl/producent/adbl.

Gdzie kupić kosmetyki ADBL?

Zastanawiasz się, gdzie kupić kosmetyki ADBL? Wybierz sklep zajmujący się oficjalną dystrybucją, z najszerszą ofertą dostępnych artykułów w korzystnych cenach. Auto Na Blask na bieżąco uzupełnia swoje zasoby, dlatego zawsze dostaniesz to, czego potrzebujesz. Przy tym masz pewność, że kupujesz oryginalne produkty w nienagannym stanie. Jeśli nie masz pewności, co wybrać, zawsze możesz poprosić o poradę doświadczoną obsługę.

Po złożeniu zamówienia szybko otrzymasz bezpiecznie zapakowaną przesyłkę. Sklep mieści się w Poznaniu, ale od lat z powodzeniem prowadzi sprzedaż wysyłkową na całą Polskę i nie tylko! Często organizuje korzystne akcje promocyjne i oferuje przystępne rabaty. Auto Na Blask to zdecydowanie najlepsze miejsce, gdzie można kupić kosmetyki ADBL.

Przygotowanie samochodu do jesieni z ADBL będzie łatwe, przyjemne i niedrogie. Zapoznaj się z ofertą sklepu Auto Na Blask, by wybrać niezbędne kosmetyki oraz przydatne akcesoria. Zadbaj o to, by Twoje auto jak najlepiej przetrwało najbliższy sezon!