Spersonalizuj swoje mieszkanie dzięki fotoobrazom z własnym zdjęciem

Wydrukowane na płótnie, estetycznie oprawione zdjęcie może być niebanalnym dopełnieniem wystroju mieszkania. Taka forma dekoracji daje bardzo szerokie możliwości w zakresie personalizacji. Do wyboru są zarówno gotowe wzory, jak i możliwość samodzielnego utworzenia kompozycji przy wykorzystaniu własnych fotografii.

Stylowe fotoobrazy

Płótno pokryte zdjęciem stanowi interesującą alternatywę dla tradycyjnych fototapet, obrazów oraz różnych oprawionych grafik. W porównaniu do nich, fotoobrazy wyróżniają się wieloma zaletami. Da się je łatwiej zawiesić na ścianie lub przenieść miejsce ekspozycji, niż w przypadku fototapety. W zestawieniu z klasycznymi, malowanymi obrazami są znacznie tańsze. Ich wygląd jest przy tym bardziej interesujący, niż zwykłych fotografii. Rozwiązanie to występuje w wielu różnych formach geometrycznych i rozmiarach, ułatwiając dostosowanie nawet najbardziej niekonwencjonalnych obrazów do aranżacji wnętrza. Wydruki wykonywane są w jakości HD, dzięki czemu wyróżnia je głębia koloru oraz duża ostrość. W konsekwencji fotoobrazy na płótnie prezentuje się na ścianie bardzo estetycznie.

Spersonalizowane fotoobrazy na płótnie

Nie trzeba posiadać żadnych specjalistycznych umiejętności, aby samodzielnie zaprojektować zdjęcie na płótnie. Powstała w ten sposób dekoracja ścienna będzie nie tylko ciekawa, ale też całkowicie unikalna. Fotoobrazy są w stanie wprowadzić osobisty charakter do wystroju. Często można zamówić własny projekt, przykładem jest generator fotoobrazów, dostępny na stronie https://www.swiat-obrazow.pl/zamow,wlasny.html. Generator pozwala na swobodną zmianę szerokości i wysokości obrazu, a także modyfikację kolorystyki czy modyfikację parametrów obrazu – jasności, barwy, nasycenia i zakresu gamma. Zaletą edytora jest możliwość wzbogacenia projektu efektami specjalnymi, takimi jak wir, rozproszenie, farba olejna czy rozmycie radialne.

Personalizacja mieszkania

Samodzielnie zaprojektowane obrazy powstają na płótnie canvas, które następnie naciągane jest na ramę sosnową. Fotoobrazy na płótnie idealnie nadają się do efektownej personalizacji mieszkania. Najlepiej zagospodarować nimi ściany w taki sposób, aby nie zaburzyć aranżacji. W nowoczesnych wnętrzach często stosuje się tylko jeden taki obraz, który stanowi główny motyw przewodni. Zadrukowane płótno nie powinno bowiem konkurować o uwagę z innymi elementami wystroju, a jedynie stanowić ich dopełnienie. Obraz warto też odpowiednio dopasować do wielkości pomieszczenia. Zbyt duży format zdjęcia może sprawić, że wnętrze optycznie się zmniejszy.