Szukasz pomysłu na drobny upominek komunijny? Oto najlepsze pomysły

Czy prezenty na Komunię dla chłopca lub dziewczynki muszą być drogie? Poniższe przykłady pokazują najlepiej, że nie!

To prawda, że od pewnego czasu w kwestii komunijnych prezentów można zaobserwować pewne szaleństwo. Era zegarków czy rowerów już dawno minęła. Dzisiaj kupuje się quady, laptopy, (np. Dell Vostro), drony… i tylko pozostaje pytanie, kto właściwie może sobie na to pozwolić? Druga sprawa – czy w ogóle warto?

W życiu człowieka jest bardzo wiele okazji, przy których dostaje prezenty – kolejne urodziny, Dzień Dziecka, święta Bożego Narodzenia, ślub i rocznice… Trudno oprzeć się wrażeniu, że przynajmniej na tle tych wymienionych akurat Pierwsza Komunia w pewien sposób się wyróżnia. Bo to przede wszystkim duchowe przeżycie – a dopiero w dalszej kolejności klasyczna okazja do świętowania.

Jeżeli więc nie zamierzasz wydawać na prezenty komunijne majątku – masz do tego pełne prawo.

Możesz z powodzeniem wybrać coś niedrogiego, co idealnie pasowało będzie do okazji – i być może okaże się dzięki temu nie tylko znakomitą pamiątką, ale też dużo lepszym upominkiem od choćby najdroższego gadżetu. Co zatem wybrać?

Personalizowane prezenty na Komunię

Niezależnie od tego, czy drogi czy tani, prezent na Komunię powinien czymś się wyróżniać. Dlatego bardzo dobrym wyborem są wszelkie prezenty personalizowane. Można niemal dowolnie ozdabiać je własnymi napisami lub zdjęciami, dzięki czemu każdy z nich staje się wyjątkowy. To wspaniały sposób na to, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę.

Idealnym przykładem jest biblia dla dzieci PAMIĄTKA KOMUNII ŚWIĘTEJ. Trudno chyba o upominek bardziej kojarzący się z sakramentami – biblia jako prezent sprawdzi się więc doskonale. Problem w tym, że ta normalna, tradycyjna biblia jest trudna do przebrnięcia nawet dla dorosłych, o dzieciach nie wspominając. Trudno oczekiwać, że którekolwiek przeczyta kilkaset stron zapisanych bardzo drobnym druczkiem, w dodatku archaicznym językiem. Dlatego tak dobrym wyborem jest powyższa biblia dla dzieci – bo zawiera biblijne opowieści przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Napisane w taki sposób, by ich przeczytanie było przyjemnością.

Skoro zaś już o przyjemnościach mowa, to… nie może zabraknąć „czegoś słodkiego”. W tym wypadku bardzo dobre (dosłownie i w przenośni) będą czekoladki belgijskie PREZENT NA KOMUNIĘ DLA CHŁOPCA. Smakowita zawartość będzie cieszyć przy spróbowaniu, natomiast opakowanie warto zachować na pamiątkę. To za sprawą umieszczonej na nim osobistej dedykacji. Nikt nie mówił, że komunijne upominki muszą być duże czy bardzo trwałe. Najważniejsze jednak, by cieszyły obdarowanego!

Jeśli więc zbliża się sezon komunijny, już teraz pomyśl o podarunku. Im wcześniej, tym lepiej, bo kupowanie na ostatnią chwilę rzadko kiedy się opłaca. Sięgnij po prezent personalizowany i spraw, że będzie wyjątkowy. To naprawdę proste!

Przekonaj się, zaglądając już teraz na Crazyshop.pl – czeka tam na Ciebie szeroki wybór pomysłów na prezenty na Komunię dla chłopca. Prezenty oryginalne, niedrogie i zawsze udane!