W jaki sposób zaopatrzyć się w wodę dla biur?

Zapewnienie wody w miejscu pracy to nie tylko obowiązek pracodawcy, ale również ważny czynnik prowadzący do produktywności pracowników. Woda to zdrowie, odpowiednie nawodnienie jest niezwykle istotne. Coraz więcej firm korzysta z opcji dostawy wody do biur. Dzięki takiemu rozwiązaniu orzeźwiająca woda jest na wyciągnięcie ręki pracownika i pracodawca nie musi pamiętać o uzupełnianiu zapasu. W jaki sposób zaopatrzyć się w wodę do biura?

Dostawa wody do biura prostsza niż myślisz!

Woda do biura dostarczona może być w bardzo prosty sposób. Wystarczy znaleźć odpowiedniego dostawcę, który zaopatrzy nas w najlepszej jakości wodę. Coraz częściej firmy decydują się na wodę w szklanych butelkach. Jest to rozwiązanie estetyczne, a dodatkowo z korzyścią dla środowiska, ponieważ szklane butelki są dystrybuowane w trybie zwrotnych butelek.

W jaki sposób zamówić wodę dla firmy?

Woda do firmy może być dostarczana cyklicznie, w zależności od potrzeb: co tydzień, co 2 tygodnie lub rzadziej. Najlepiej zadzwonić do wybranego przez nas dostawcy i ustalić z nim formę zamówienia. Biuro Obsługi Klienta doradzi, jak zoptymalizować dostawy konkretnej ilości transporterów w zależności od potrzeb Kupującego. Realizacja pierwszego zamówienia ma miejsce zwykle do tygodnia od złożenia zamówienia, natomiast pozostałe odbywają się regularnie z wybraną przez nas częstotliwością w określonym dniu tygodnia.

Dostawa wody do biura cieszy się coraz większą popularnością przez wzgląd na wygodę w dostawie, nie musimy dźwigać ciężkich zgrzewek ze sklepu.

Ważna jest również świadomość wpływu plastiku na środowisko. Rozwiązanie, jakim jest szklana butelka, pozwala na zmniejszenie nadmiernego produkowania odpadów z tworzyw sztucznych. Woda źródlana w plastikowej butelce powinna być już przeszłością.

Woda dla firm to dobra inwestycja

Woda do biura w szklanych butelkach to nie tylko dobre, ekologiczne rozwiązanie, ale także świetna inwestycja na długie lata. Po pierwsze, regularnie dostarczamy naszym pracownikom wysokiej jakości wodę źródlaną. Zmniejszamy wydatki, zyskujemy czas, który musielibyśmy przeznaczyć np. na wizyty w sklepie. Ponadto, walczymy z zanieczyszczaniem planety, a jednocześnie wprowadzamy elegancki i estetyczny wygląd do naszego biura.