Wybierz się z dzieckiem na wycieczkę do Szwecji!

Szukasz pomysłu na niezapomnianą podróż dla całej rodziny? Łap prom do Szwecji! Przedstawiamy wycieczkę, która jest świetnym pomysłem na rodzinny wypoczynek i wspólne poznawanie nowych miejsc. I choć nazwa rejsu brzmi: „Szwecja dla dzieci”, program obfituje w atrakcje, które zrobią wrażenie także na dorosłych podróżnikach. Wszyscy na pokład – odbijamy od brzegu!

Tu zaczyna się przygoda!

Ledwie prom do Szwecji odbije od brzegu portu w Gdyni, a przekonacie się, że już sama podróż wielkim statkiem przez wzburzone morze może być niezapomnianą przygodą dla całej rodziny! Na spragnionych rozrywki w rodzinnym stylu na promie czekają automaty do gier, symulatory oraz stoły do cymbergaja. Dziecięcą kreatywność rozbudzi (dając jednocześnie dorosłym chwilę wytchnienia) wspaniale wyposażony, kolorowy plac zabaw. Zróżnicowane menu kilku pokładowych restauracji sprawi, że nawet najbardziej wybredni mali goście znajdą smaczne i zdrowe przysmaki dla siebie. Te i wiele innych rozrywek czekają na uczestników wycieczki do Szwecji pod dachem promu, ale nie odwrócą uwagi od najlepszej atrakcji, jaką jest widok wzburzonych morskich fal i smak przygody rodem z opowieści o żaglarzach odkrywających nieznane lądy. Ten widok i towarzyszące mu emocje będziecie wspominać przez lata. Ahoj, piraci!

Pokładowe atrakcje (także) dla dorosłych

Nie tylko najmłodsi poczują się na pokładzie promu do Szwecji swobodnie, odpoczną i skorzystają z rozrywek. Na dorosłych, oprócz wspomnianych już restauracji, czekają również bary z bogatym wyborem drinków i przekąsek. Miłośników zakupów zainteresuje oferta sklepu pokładowego, oferującego duży wybór markowych perfum, kosmetyków, tradycyjnych szwedzkich produktów spożywczych oraz alkoholi w atrakcyjnych cenach. A na tych, którzy zechcą odpocząć w stylu VIP, czekają masażyści, sauna i odmładzające zabiegi kosmetyczne. Chcesz zabrać dziecko do strefy Pure Nordic SPA? Podczas tego rejsu w godzinach porannych najmłodsi również mogą korzystać z tych atrakcji. Gdy zapadnie zmrok, mali i duzi podróżnicy będą mogli odpocząć w komfortowych kabinach – tu nabierzecie ochoty i energii na zwiedzanie, a po nim – zregenerujecie siły!

Wycieczka do Szwecji dla małych (i dużych) odkrywców

Od razu po dopłynięciu do portu uczestnicy wycieczki do Szwecji ruszą, by odkryć tajemnice Karlskrony. Program skonstruowano tak, by był atrakcyjny przede wszystkim dla najmłodszych, ale i dorośli znajdą w nim coś dla siebie. Na miejscu czeka punkt widokowy, Nabrzeże Królewskie z portem szwedzkiej marynarki wojennej, spotkanie z Nilsem Holgerssonem – bohaterem „Cudownej podróży” Selmy Lagerlöf, wizyta na bezludnej wyspie, atrakcje Muzeum Morskiego i wiele więcej. Po południu najmłodsi będą mogli zaszaleć w Wiosce Dziecięcej (Barnens Gård) pod Karlskroną. Park wodny, tory samochodowe dla małych kierowców, bezpieczny park linowy i karmienie zwierząt to tylko niektóre atrakcje tego wspaniałego miejsca. Wioska Dziecięca zaprasza do korzystania z atrakcji na świeżym powietrzu, a w przypadku deszczowej pogody będzie można odwiedzić Fabrykę Zabawy (Busfabriken) – ogromny duży plac zabaw pod dachem z wielopoziomowym małpim gajem, zjeżdżalniami, boiskiem, armatkami na piłeczki i innymi atrakcjami. Nieco starsi uczestnicy wycieczki do Szwecji (od 8–10 lat) po południu będą mogli wraz z rodzicami spróbować swoich sił w Boda Borg – labiryncie przygód, z kilkudziesięcioma trasami torów przeszkód i pokoi zagadek.

Łap prom do Szwecji – warunki Cię zaskoczą!

Zainteresował Cię pomysł na rodzinną wycieczkę do Szwecji? Rezerwacji biletów możesz dokonać online: https://www.stenaline.pl/do–szwecji/rejsy–turystyczne/szwecja–dla–dzieci. Tu zapoznasz się również ze szczegółowym programem dwóch, zależnych od terminu, propozycji na atrakcyjny rejs pod nazwą „Szwecja dla dzieci”. Ceny pozytywnie Cię zaskoczą, bo zaczynają się już od 439 zł za osobę, a podczas rezerwacji przez stronę internetową można skorzystać z dodatkowych rabatów. W koszt wliczono rejs promem do Szwecji i z powrotem, nocleg w komfortowej kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV, wycieczkę autokarową z przewodnikiem, wstęp do Muzeum Morskiego i inne zawarte w programie atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie trzeba również martwić się formalnościami – cena obejmuje także ubezpieczenie NW i KL, opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Atrakcyjny program przyciąga zainteresowanych, dlatego warto pospieszyć się z rezerwacją, by nie przegapić okazji na wielką przygodę. Wszyscy na pokład!

Artykuł sponsorowany