Wynajem busów – dlaczego warto?

Na naszych drogach coraz częściej widać busy z wypożyczalni. Pojazdy do przewozu osób i towarów są cenione, tak przez indywidualnych klientów, jak i firmy. Widać to także na ulicach Kalisza i okolic. Wypożyczalnia samochodów oferuje ciekawe rozwiązania, między innymi do podróży prywatnych i służbowych busem 9-osobowym. Dlaczego usługa ta staje się tak popularna? Postanowiliśmy zebrać wszystkie zalety w niniejszym artykule – być może także i wy postawicie na wynajem busów do potrzeb swoich i swojego przedsiębiorstwa?

Wypożyczalnia busów – oferta dla osób prywatnych

W jaki sposób klienci mogą stwierdzić, że oferta wypożyczalni samochodów jest prawdziwie atrakcyjna? Mówi o tym choćby szeroka gama aut do wyboru. Busy 9-osobowe do wynajęcia poszerzają spektrum zastosowań, są idealne dla rodzin i dużych grup zorganizowanych. Regulowane siedziska, dużo miejsca i bezpieczeństwo stawiają busy na wynajem jako samochody polecane do organizacji wycieczek np. dla dzieci lub osób niepełnosprawnych. Doskonale sprawdzają się dla mniejszych grup – ułatwiają organizację wyjazdów. Większość wypożyczalni samochodów oferuje wynajem busa z kierowcą, to także atrakcyjny wariant.

Rezerwacja auta, w tym przypadku busa 9-osobowego, dotyczy zawsze pojazdu sprawnego technicznie, stale serwisowanego i ubezpieczonego. Bezpieczeństwo to sprawa kluczowa w przypadku przewozu osób. Bliski kontakt całej grupy pasażerów sprawia dodatkowo, że podróż nie jest nużąca, a wręcz przeciwnie, w jej trakcie ludzie integrują się i trasa mija o wiele przyjemniej. Wynajem busów 9-osobowych jest świetną opcją np. na krótkie podróże po kraju, wyjazdy na wesela i tym podobne imprezy okolicznościowe.

Masz pytania?

Wypożyczalnia aut w Kaliszu
Tani wynajem samochodów na wakacje
ul. Częstochowska 201, 62-800 Kalisz
Tel. 608 831 882

Wynajem busów dla firm – jakie korzyści?

Dla firm, które wykorzystują busy 9-osobowe do transportu pracowników, a także inne rodzaje pojazdów, przeznaczone do transportu towarów, wypożyczanie samochodów jest wyjątkowo korzystne. Dlaczego? Spytaliśmy o to firmę Carson. Wypożyczalnia samochodów (Kalisz i okolice) specjalizuje się między innymi w wynajmie busów, w tym także dla przedsiębiorstw.

Do zalet, jakie podają sami klienci, należy przede wszystkim brak potrzeby inwestowania we własne samochody. Nie trzeba ich serwisować, a zatem usługa jest opłacalna od strony ekonomicznej. Wynajem busów nie wpływa w ten sposób na zdolność kredytową firmy. Ilość chwilowo wynajmowanych aut nie jest zależna od aktualnego stanu finansowego firmy – wypożyczenie busów na potrzeby przedsiębiorstwa może być czasem czynnikiem wpływającym na rozwój działalności.

Wynajem długoterminowy dla firm

Ciekawą opcją jest skorzystanie z wynajmu długoterminowego. Wypożyczalnie samochodów oferują swoje pojazdy dla firm przy stałej opłacie miesięcznej. W cenę wynajmu busa wliczone jest już ubezpieczenie, serwis, opcjonalnie również opony sezonowe i dodatkowe udogodnienia. Stała opłata, atrakcyjne warunki cenowe oraz całkowita odpowiedzialność za stan techniczny po stronie wynajmującego, sprawiają, że firmy doceniają tego typu ofertę.