Polskie ubrania dla dzieci: seria dla mam i córek to prawdziwy hit!

Moda dziecięca już na stałe zagościła w światowym kanonie i zarówno projektanci, jak i producenci podchodzą do niej bardzo na poważnie. Dzisiaj nie wystarczy już kolorowa bluzeczka z naszytym misiem, by zadowolić rzesze rodziców. Producent ubranek dla dzieci musi walczyć o klienta ciekawym krojem, jakościowym materiałem, a także dopracowaną kampanią marketingową.

Dzisiaj postanowiliśmy przybliżyć Wam, co do zaoferowania ma polski producent ubrań dziecięcych, firma TUSS z Kalisza. Marka ta przykuła naszą uwagę – ich realizacje ciekawie łączą w sobie modę dla maluchów z modą dla dorosłych. To oryginalne połączenie poskutkowało stworzeniem serii odzieży dla mam i córek.

TUSS: ubrania dla dzieci – producent stawiający na wspólne mianowniki

Pomiędzy rodzicami i dziećmi jest wyraźna różnica wieku – to niezaprzeczalny fakt. Tylko od nas zależy, czy będziemy skłonni przeskoczyć tę odwieczną barierę i na chwilę znów poczuć się jak podrostek. TUSS – Polskie ubrania dla dzieci oferują taką właśnie podróż w czasie. Odzież dla mam i córek to świetny sposób na odmłodzenie swojej garderoby o kilka kolorowych ciuchów, nieco bardziej casualowych i co najważniejsze odpowiadających designem miniaturce, którą będzie nosić córeczka. Prawda, że to świetny pomysł?

Producent ubrań dla dzieci TUSS w swojej kolekcji stawia nie tylko na oryginalne, świeże i modne rozwiązania. Cały pomysł odzieży dla mam i córek podszyty jest ważnym dla rodzica celem: szukaniem wspólnych mianowników i zbliżaniem się do swoich dzieci. Warto pamiętać, że dla naszej pociechy od najmłodszych lat jesteśmy najważniejszym wzorem i idolem. Jeśli maluch będzie mógł nosić te same ubrania co jego mama, poczuje bliskość, a z wiekiem będzie zwracać uwagę na to, co na siebie zakłada.

Dlaczego producent ubrań dla dzieci projektuje ciuchy dla mam?

To jedno z pierwszych pytań, jakie nasunie się sceptykom – po co matki ubierają się w ubrania, które projektowane były z myślą o ich dzieciach? Czy to nie wystawi ich na pośmiewisko? Producent ubrań dziecięcych TUSS całkowicie obala ten mit swoją letnią kolekcją. Wakacyjne ubrania dla mam i dzieci pozwalają matkom wyzwolić się ze sztywnego dress code’u, który towarzyszy im każdego dnia. Na chwilę na nowo czują się dziećmi, mogą nosić wygodne, kolorowe i zabawne ubrania, a wraz z nimi trochę zdystansować się do codzienności i spojrzeć na nią oczami swoich dzieci. Klientki, które upodobały sobie polskie ubrania dla dzieci TUSS nazywają to oczyszczającym doświadczeniem.

Reakcja na wspólną kreację dla mam i córek jest zawsze jedna – uśmiech. To bardzo urocze, gdy mama i jej „wersja mini” noszą te same ubrania. Producent ubranek dla dzieci oferuje zarówno codzienne zestawy, jak i kreacje wieczorowe. Wystarczy wyobrazić sobie przyjęcie weselne, na którym nasza pociecha zakłada pomniejszoną kilkukrotnie wersje sukienki, noszonej przez jej mamę. Ubrania dla mam i córek pokazują więź oraz doskonałe relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi – relacje pozbawione sztywnych, konwenansowych zasad i surowej tradycji.

Zestawy dla mam i córek, które ma do zaoferowania producent ubranek dla dzieci TUSS oceniamy na piątkę z dużym plusem. Odzież wykonana jest z dobrej gatunkowo bawełny, jest trwała i zachowuje kolor nawet po wielu praniach. Jeśli szukacie czegoś oryginalnego dla siebie i swoich pociech, ostatnia kolekcja na pewno przypadnie wam do gustu!