Dla kogo jest bielizna erotyczna?

ekskluzywna.pl ekskl (12) .jpg

Bielizna erotyczna budzi sporo emocji. Ci, którzy jej nie noszą, krytykują tych, którzy to robią. Te, które ją noszą, korzystają z jej wszystkich zalet. Ale niestety, nie noszą jej wszyscy, którzy by tego chcieli. Głównie dlatego, że tematy intymności i ciała są obwarowane wieloma, kłamliwymi i krzywdzącymi przekonaniami. Kto więc może nosić bieliznę erotyczną?

Nigdy nie będziesz na to za stara

Prawda jest taka, że bielizna erotyczna niewiele różni się od zwykłej. Ochraniają przecież przed wzrokiem i warunkami zewnętrznymi te same części ciała. Obu nie widać pod ubraniami, czyli wtedy gdy znajdujemy się wśród innych osób. Wniosek jest jeden: nie ważne, ile masz lat – możesz nosić bieliznę erotyczną.

Nie ma żadnej górnej granicy, nieważne czy masz dwadzieścia, czy sześćdziesiąt lat, możesz założyć na siebie taką bieliznę, na jaką masz aktualnie ochotę. Przecież i tak, nikt nie powinien dowiedzieć się, że masz na sobie satynę i koronki, jeśli nie będziesz tego chciała.

Nie ważne, jakie masz kształty

Twoja figura nie ma żadnego znaczenia, jeśli masz ochotę nosić bieliznę erotyczną. W sklepach bieliźniarskich możesz z łatwością kupić zestawy, które będą podkreślały zalety i chowały drobne mankamenty twojej figury, w zależności od tego, czy jesteś klepsydrą, czy gruszką.

Oczywiście, nie ma też znaczenia Twoje BMI! Fakt posiadania zaokrąglonych bioder czy czasowego zmagania się z nadprogramowymi kilogramami nie zabiera Ci możliwości ubrania się w gustowną, erotyczną bieliznę. Wręcz przeciwnie, finezyjne, ale przemyślane kroje pomogą Ci ukryć to, czego nie chcesz na widoku, dużo sprawniej niż zwykła bielizna.

Nie powinnaś robić tego dla partnera

Jest tylko jedna kategoria osób, która nie powinna nosić bielizny erotycznej. Czyli ta, która tego nie chce lub nie potrzebuje. Powodów może być mnóstwo i trzeba je zrozumieć oraz zaakceptować. Jeśli jesteś taką osobą, ale czujesz presję ze strony partnera, nie powinnaś działać przeciw sobie.

Z kolei z drugiej strony, obecność partnera nie jest wymogiem, by bielizna erotyczna mogła wejść w Twoje posiadanie. Jeśli jesteś singielką czy rozwódką bez planów na przygody, też możesz ubrać się w piękną bieliznę, która bez trudu poprawi Ci humor.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna erotyczna.