Jak szafka przyłóżkowa dopełnia wyposażenie sali placówek medycznych

Przebywanie w szpitalu z reguły nie kojarzy się z niczym przyjemnym – trafiamy tam, gdy chorujemy, coś nam dolega, podejrzewamy jakieś schorzenie lub badamy się. Bywa, że niektóre osoby ze względu na swój stan zdrowia muszą w placówce medycznej tego typu spędzić dłuższy okres czasu. Dlatego tak ważne jest, aby pacjenci mogli poczuć się komfortowo w warunkach szpitalnych oraz żeby mogli cieszyć się funkcjonalnymi rozwiązaniami w nim zastosowanymi. Tak, aby było im w nim po prostu, jak najbardziej wygodnie na czas pobytu. Dla osób, które odbywają leczenie w szpitalu ważne jest, aby istniała możliwość przechowywania rzeczy osobistych blisko siebie, żeby dostęp do nich był prosty i szybki. Pacjenci zwykle mają ze sobą podczas pobytu akcesoria do codziennego użytku oraz spędzania wolnego czasu.

Często posiadają elementy takie jak zegarek, okulary lub soczewki, kosmetyczka, telefon i ładowarka do niego, a czasem też laptop. Do szpitala zabiera się także książki, gry, krzyżówki, czy gazety, aby zająć sobie czymś ciekawym swój wolny czas. Odwiedzający goście zazwyczaj przynoszą pacjentom przekąski oraz napoje, dla których też musi znaleźć się miejsce – najlepiej w bliskim sąsiedztwie łóżka. Są to przedmioty do których chcą mieć oni bezpośredni i szybki dostęp. Idealnym rozwiązaniem do ich przechowywania tego typu rzeczy są szafki przyłóżkowe, które będą stały w bezpośrednim sąsiedztwie łóżka rehabilitacyjnego. Zapewnia to komfort oraz wygodny dostęp, a także korzystanie ze swoich rzeczy w każdej chwili. Szafki, które umiejscowione zostaną przy łóżku zalecane są ze względu na to, że są świetnym miejscem do przechowywania potrzebnych przedmiotów. Idealna szafka do szpitala powinna charakteryzować się dużą pojemnością, tak aby bez problemu mieściła wszystko, co pacjent chce w niej umieścić na czas swojego pobytu w szpitalu. Dzięki temu umożliwi posiadanie wszystkich potrzebnych przedmiotów przy sobie. Dobrze zaprojektowana szafka umożliwia wygodne użytkowanie, jest odporna na zniszczenia oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

Dostępne szafki medyczne produkowane przez ELBUR

Szafki przyłóżkowe powinny stanowić podstawowy element wyposażenia każdej sali szpitalnej. Są bardzo przydatnym elementem, który zapewnia pacjentom komfort użytkowania oraz wysoką funkcjonalność. W naszej ofercie występują meble tego typu w różnych odsłonach konstrukcyjnych, jak i kolorystycznych. Taka szafka wraz z łóżkiem tworzy zestaw, który będzie użytkowany przez pacjenta praktycznie przez całą dobę, czasem przez naprawdę długi czas. Dlatego tak ważne jest dobranie, jak najlepszego rozwiązania do konkretnej placówki i potrzeb jej pacjentów. Umożliwiamy dobór odpowiedniego mebla w zależności od preferencji. Dostępne są modele marki ELBUR składające się z samej półki, jak i takie z rozkładanym blatem w różnych wariantach do wyboru. Świetnym rozwiązaniem jest model szafki do łóżka rehabilitacyjnego, który posiada wysuwany oraz regulowany w poziomie blat. Takie szafki z regulowanym blatem umożliwiają odpowiednie ustawienie wysokości położenia oraz kąta nachylenia blatu w zależności od potrzeb pacjenta i sytuacji, w której akurat się znajduje.

Wszystkie tego typu szafki posiadają szufladę oraz szafkę zamykaną na drzwiczki, które zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów posiadanych przez pacjentów. Dzięki temu będą oni mogli poczuć się komfortowo i mieć wygodny dostęp do swoich rzeczy osobistych. W naszej ofercie znajdują się także stoliki przyłóżkowe, które składają się z samego regulowanego na wysokość blatu. Takie stoliki będą bardzo dobrym rozwiązaniem m.in. do podawania posiłków, przyjmowania lekarstw, czy czytania w trakcie pobytu w szpitalu. Dzięki regulacji wysokości sprawdzą się dla różnej wielkości pacjentów oraz do wielu różnych zastosowań. Szafki, które oferujemy wykonane są w odcieniach buku – zarówno jasnym i ciemnym. Kolor ten jest uniwersalny i ponadczasowy. Dzięki temu będzie pasował do różnego typu wnętrz i dobrze prezentował się przez długie lata. Dostępne są też kolory niestandardowe takie jak: wiśnia, nabucco, klon, akacja, dąb oraz orzech. One również będą prezentowały się świetnie i sprawią, że sala będzie miała przytulny charakter. Wszystkie szafki oferowane przez nas wyposażone są w kółka z możliwością ich blokady, aby mebel nie przesuwał się wtedy, kiedy tego nie chcemy. Sprawia to, że te rozwiązania są bardzo mobilne oraz jednocześnie bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Szafki ELBUR to wygoda, łatwa dostępność przedmiotów, które się w nich znajdują, a także duża przestrzeń użytkowa oraz bezpieczne użytkowanie.

Jakie udogodnienia niesie za sobą wyposażenie sali placówek medycznych w szafki przyłóżkowe?

Pacjenci posiadają przy sobie przedmioty, które znają, potrzebują i używają w codziennym funkcjonowaniu – kosmetyki, okulary lub soczewki oraz akcesoria potrzebne indywidualnie każdemu z pacjentów. Podczas dłuższego leczenia wyposażają się też w rzeczy, które pomogą im umilić pobyt oraz spędzić milej, czy produktywniej czas – grając w karty i gry, czytając książki, słuchając muzyki na słuchawkach, korzystając ze smartfona dla rozrywki, czy rozmów z bliskimi. Na wszystkie te przedmioty potrzebna jest im przestrzeń do przechowywania, dlatego idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji są szafki przyłóżkowe oferowane przez Naszą firmę. Mebel ten zapewni wygodne przechowywanie przedmiotów przez pacjentów oraz zapewni im łatwy dostęp do nich.

Dodatkowo szafki z regulowanym blatem zapewniają kolejne zalety z użytkowania tego typu mebli. Pozwalają one na wygodne spożywanie serwowanych posiłków, przyjmowanie leków, a także używanie laptopa, czytanie książek lub gazet, czy rozwiązywanie krzyżówek. Szafki tego typu stawiane przy łóżku w placówkach medycznych to bardzo ważny element wyposażenia takich miejsc, dlatego ważne jest wybranie odpowiednich elementów do tego typu zastosowań. Wszystkie szafki szpitalne z naszej oferty cechuje wysoka funkcjonalność, solidność, wytrzymałość na zniszczenia oraz trwałość. Są one także bardzo praktycznym rozwiązaniem dla szpitali oraz opcją, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Takie szafki i łóżka rehabilitacyjne stanowią wygodny zestaw do odbycia leczenia w szpitalu. Dla osoby przebywającej w placówce medycznej zastosowanie takie połączenia mebli sprawi, że pobyt w tym miejscu będzie bardziej komfortowy.