Komu spodoba się Allure Homme Sport?

Chanel to jedna z najbardziej znanych marek. Stworzona przez królową mody Gabrielle Bonheur Chanel. Urodziła się w 1883 i przez lata dostarczała produkty wysokiej jakości – eleganckie, szykowne i ponadczasowe. Oprócz kolekcji ubrań Chanel proponuje kosmetyki i perfumy. Najbardziej rozpoznawalnym zapachem jest Chanel N° 5, jednak oferta perfum francuskiej marki jest o wiele szersza. Na uwagę zasługują m.in. Allure Homme Sport. Czym wyróżnia się ta wyjątkowa propozycja dla panów?

Perfumy od Chanel

Historia perfum od Chanel sięga 1922 roku. Wtedy to został zaprojektowany pierwszy zapach, który już dziś uważany jest za kultowy, czyli Chanel No 5. Zapach stworzył Ernest Beaux, i rozpoczął nową erę perfumiarstwa. Po perfumy Chanel sięgały gwiazdy kina i cenione osobistości. Jednak Chanel No 5 to nie jedyne kultowe perfumy francuskiego domu mody. Kolejne powstały już po śmierci słynnej założycielki. W 1996 roku dom mody zaskoczył kolejną niesamowitą kompozycją, która była stworzona na zupełnie innej bazie niż te dotychczasowe. Nie posiadała ona nut zapachowych tylko sześć jednolicie intensywnych twarzy. Ten zapach to Allure. W trzy lata później powstała woda perfumowana Allure oraz męska wersja Allure Homme.

Chanel – nie tylko dla kobiet

Marka Chanel kojarzona jest przede wszystkim z produktami dla kobiet. W ofercie znajduje się zarówno odzież, jak i akcesoria, kosmetyki i perfumy. Chanel jednak nie zapomina i o mężczyznach. Dla nich przygotowała wyjątkową wodę toaletową Allure Homme Sport.

Allure Homme Sport to zapach, który na https://www.perfumeria.pl/products/chanel-allure-homme-sport-woda-toaletowa-spray-150ml można kupić w zestawie. Oprócz wody toaletowej Chanel dla mężczyzn przygotowała również wodę po goleniu oraz dezodorant w sprayu oparty na tych samych nutach zapachowych. Jakim mężczyznom podoba się kompozycja zapachowa od Chanel?

Zapach dla sportowców

Historia zapachu Chanel Allure Homme Sport sięga 1996 roku, kiedy to powstay korzenno drzewne Allure Homme. To na ich bazie zostały stworzone Chanel Allure Homme Sport, które swoją premierę miały w 2004 roku i łączą zapachy cytrusowo – ambrowe. Allure Homme Sport to zapach, który przede wszystkim spodoba aktywnym panom, lubiącym sport, rywalizację, ale i ceniącym zasady fair play. Kompozycje otwiera świeży zapach mandarynki, pomarańczy i nuty morskie. Serce Allure Homme Sport stanowią aromaty korzenne, na które składa się cedr, neroli i czarny pieprz z Madagaskaru. Zapach jest delikatny, a zarazem wyczuwalna w nich jest wyraźna nuta wanilii, która przeplata się z esejami wody bursztynowej, czystego białego piżma i fasoli tonka.