Sklep rehabilitacyjny

Wielu z nas, zmuszonych jest w ciągu swojego życia skorzystać choć raz z pomocy sprzętu ortopedycznego, bądź rehabilitacyjnego. W przypadku drobniejszego urazu lub ciężkiego wypadku konieczne jest bowiem podjęcie właściwych kroków, w celu powrotu do zdrowia i sprawności. Miejscem, gdzie można nabyć specjalistyczne artykuły medyczne, a także wszelkiego rodzaju wózki, łóżka czy chodziki jest profesjonalny sklep medyczny. Trzeba pamiętać, że jedynie w sprawdzonym i dedykowanym punkcie otrzymamy fachową poradę i wysokiej jakości produkty.

Rodzaje sprzętu rehabilitacyjnego

Ważne, by zakupiony przez nas sprzęt, spełniał europejskie normy jakości. Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły to w tym wypadku absolutna podstawa. Dlatego też nie warto decydować się na używane wcześniej urządzenia, gdyż mogą okazać się nieskuteczne, czy wręcz szkodzące. Nierzadko uszkodzone albo niedopasowane, nie spełnią swojej roli. Asortyment najwyższej klasy, jak chociażby ten dostępny na stronie https://zow-warszawa.com.pl/, gwarantuje solidność i bezpieczeństwo użytkowania oraz optymalne rezultaty leczenia.

Powyższa firma oferuje indywidualne zaopatrzenie medyczne, takie, jak między innymi: wkładki ortopedyczne, obuwie, ortezy i protezy kończyn dolnych, ale również gorsety ortopedyczne różnego typu. Ponadto umowa podpisana z Narodowym Funduszem Zdrowia i liczne placówki na terenie całego województwa mazowieckiego to dodatkowy atut przedsiębiorstwa. Dodatkowo, co zdaje się być kluczową zaletą jeżeli chodzi o rehabilitację, to krótkie terminy realizacji zleceń, doświadczenie pracowników i wyjątkowe podejście do każdego klienta. Oprócz tego firma  stawia na konsultację z kupującym na każdym etapie tworzenia produktu, wyłącznie porządne materiały do produkcji i konkurencyjne ceny.

Tradycja i nowoczesność

 

Niezwykłą wartością jest tu przywiązanie do tradycji, kultywowanie rzemiosła od pokoleń, czerpiąc jednocześnie z nowoczesnych, światowych  technologii. Wykorzystywane w pracy oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i doskonale pomaga zachować dokładność oraz powtarzalność, zaś wprowadzenie technologii CAD / CAM z użyciem frezarek, robotów i drukarek 3D, znacząco wpływa na komfort pacjenta podczas późniejszego korzystania ze sprzętu.

Zespół wykwalifikowanych techników ortopedycznych z pasją, zaopiekuje się pacjentem od A do Z, dobierając odpowiednie narzędzia do rehabilitacji. Otwartość, współpraca, kompleksowość i miła atmosfera to clue do osiągnięcia wspaniałego finalnego efektu.