Top5 baterii umywalkowych według sklepu www.lazienkiabc.pl

Sprzedaż artykułów wyposażenia łazienek już dobre kilka sezonów temu przeniosła się do Internetu. W dobrych sklepach internetowych można kupić niemal wszystko co jest potrzebne do aranżacji łazienki. Chociaż największym zainteresowaniem cieszą się baterie umywalkowe. W sklepach takich jak lazienkiabc.pl znajduje się ich szeroki wybór, do tego dostępne są w przystępnych cenach. W poniższym wpisie przybliży 5 modeli baterii umywalkowych, które cieszą się największą popularnością. Zapraszamy!

Deante Temisto czy może bateria umywalkowa Deante Alpinia?

Do jednych z popularniejszych baterii umywalkowych z pewnością zaliczyć można te marki Deante. Modele pochodzące od tego polskiego producenta nie odbiegają jakością wykonania od innych modeli zagranicznych, jednak dostępne są w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Bateria umywalkowa Deante Temisto wyróżnia się swoją estetyką i ze względu na nią wybierana jest przede wszystkim do łazienek retro, a także i do aranżacji industrialnych. Baterie Deante Temisto zostały wyposażone w ruchomy aerator, dzięki któremu jest możliwość pokierowanie strumieniem wody.

Kolejnym modelem, który z pewnością zasługuje na wyróżnienie jest bateria umywalkowa Deante Alpinia. Model ten posiada prostą formę. Ze względu na nią też sprawdza się najlepiej w łazienkach nowoczesnych oraz minimalistycznych. Bateria Deante Alpinia na końcu wylewki posiada specjalny aerator. Wypływająca woda miesza się z powietrzem i w rezultacie jest perlista, napowietrzona i ma większą objętość. Dzięki perlatorem zużywa się dużo mniej wody, nawet o 30%.

Bateria umywalkowa Hansgrohe Talis E w kolorze złotym

Baterie umywalkowe w kolorze złotym cieszą się w ostatnich sezonach sporą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ złota armatura prezentuje się wyjątkowo! Ociepla surowe minimalistyczne aranżacje, a także i dodaje jej blasku. Wśród wielu modeli na wyróżnienie zasługuje bateria umywalkowa Hansgrohe Talis E. Bateria ta nie tylko zachwyca estetyką, ale także i dobrymi parametrami pracy, dzięki którym jest trwała i funkcjonalna.

Dwie umywalki

Bateria umywalkowa Kohlman Foxal czy Experience Black?

Często wybierane przez projektantów wnętrz, wykonawców czy klientów indywidualnych są także baterie pochodzące od renomowanego producenta Kohlman. Produkty te cechuje wysoki standard wykonania z dokładnością o każdy detal. Poza tym baterie umywalkowe Kohlman są wyposażone w nowoczesne technologie, dzięki którym tak dobrze sprawdzają się w łazienkowych realiach.

Bateria umywalkowa Kohlman Foxal to model klasyczny, prosty w swojej formie. Wysoka bateria idealnie sprawdzi się w łazienkach, w których znajdują się umywalki nablatowe z wyższym rantem. Topowym już produktem marki jest z kolei bateria umywalkowa Kohlman Experience Black. Ta czarna bateria z pewnością będzie ciekawą dekoracją łazienki, w której się znajdzie. Model pasuje do wnętrz nowoczesnych oraz industrialnych.