Usługa dzienna w nju – na czym polega?

Usługa dzienna w nju mobile na kartę to świetne rozwiązanie dla osób oszczędnych, które korzystają z telefonu mniej regularnie. Sprawdź, na czym polega oferta „Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł” i jak to dokładnie działa.

Usługa dzienna w nju na kartę – co dostajesz i za ile?

Dzięki „Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł” w nju na kartę masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz paczkę danych, która rośnie wraz z Twoim stażem w nju na kartę. Na start dostajesz 250 MB do wykorzystania na dzień. Po pół roku to już 500 MB, po roku 625 MB, a po dwóch latach aż 750 MB. Jak wskazuje nazwa usługi nju mobile, wszystko to za maksymalnie 1,20 zł dziennie.

Dokładna wysokość opłaty zależy jednak od tego, jak intensywnie używasz telefonu. Jeśli danego dnia nie dzwonisz, nie wysyłasz wiadomości i nie korzystasz z sieci – to nie zapłacisz nic. Za wykonanie każdego z tych działań operator nalicza opłaty zgodnie z cennikiem w nju na kartę (9 gr za SMS, 19 gr za MMS, minutę połączenia lub 1 MB danych), ale tylko do momentu, gdy osiągną one dzienny limit 1,20 zł. Potem do końca dnia masz już nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz paczkę danych.

Przykłady naliczania opłat w usłudze dziennej nju mobile

Przez 30 dni z włączoną usługą dzienną w nju na kartę możesz więc zapłacić od 0 zł (brak aktywności) do 36 zł (gdy codziennie intensywnie korzystasz z telefonu, opłata wyniesie 30 x 1,20 zł). Sposób naliczania opłat najłatwiej zrozumieć na kilku przykładach.

  • Wysyłasz w ciągu dnia 2 SMS-y i wykonujesz 2-minutowe połączenie: płacisz 0,56 zł (2 x 0,09 + 2 x 0,19).
  • Zużywasz dziennie 4 MB danych i wysyłasz SMS-a: płacisz 0,85 zł (4 x 0,19 + 0,09).
  • Wykonujesz 27-minutowe połączenie, zużywasz 225 MB danych i wysyłasz 5 SMS-ów: płacisz tylko 1,20 zł. Po 6 minutach rozmowy opłata wynosi już 1,14 zł, lecz później zatrzymuje się na dziennym maksimum 1,20 zł. Do końca dnia dzwonisz i wysyłasz wiadomości bez ograniczeń oraz możesz wykorzystać 250 MB transferu danych.

Więcej informacji o ofercie „Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł” w nju na kartę znajdziesz w poradniku operatora na stronie: https://www.njumobile.pl/artykul/na-czym-polega-usluga-dzienna. Dowiesz się tam, między innymi, jak włączyć i wyłączyć usługę nju mobile czy sprawdzić jej stan.

Artykuł sponsorowany